Спеціальні потреби

Дейвид Креймер про вибори в Україні


В інтерв'ю Голосу Америки другий заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразiї Дейвид Креймер запевнив, що Сполучені Штати безсумнівно є другом і союзником України, висловив сподівання, що задекларовані нею прагнення залишаться актуальними і після виборів.

Втім, коментувати результати голосування, оскільки вони ще не є офіційними, на його думку - зарано. Натомість, каже він, найважливiшим є те, що вчорашні вибори були вільними i справедливими - найвiльнiшими i найсправедливішими в історії України. I вони були значним кроком вперед, якщо порівнювати їх з виборами 2004 року. За його словами значною мiрою це заслуга народу України, кандидатiв, що балотувалися, та уряду. Можливо, що подекуди були проблеми. Їх не уникнути. І Сполучені Штати мають свої проблеми з виборами. Вони також не досконалі. Однак те, що зробила Україна, - каже Дейвид Креймер, - якщо порівняти з попередніми виборами - це величезний крок вперед.

Дейвид Креймер також зазначив, що Сполучені Штати підтримують перетворення в Українi та задеклароване нею бажання iнтегруватися в євроатлантичне спiвтовариство. Креймер додав, що протягом останніх мiсяцiв США i Україна багато зробили для поліпшення життя українцiв, i що Вашингтон має намір продовжувати цю спiврацю у майбутньому.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG