Спеціальні потреби

Арфуш подав судовий позов на Луценка


Видавець журналу „Папарацци” Валід Арфуш подав судовий позов на міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Арфуш звинувачує його у наклепі.

Валід Арфуш, який повернувся до Києва після інциденту із підпалом його автомобіля, каже, що почуває себе тут не затишно. Якщо напередодні виходу журналу „Папарацци” із розміщеним на обкладинці фото сина Віктора Ющенка Андрiя він отримував відверті попередження, то тепер каже, що відчуває приховану загрозу. До того ж його обурюють слова міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який каже, що на братів Арфушів у Генпрокуратурі вже давно відкрито кримінальну справу:

«Коли ми збирались друкувати обкладинку з Андрієм Ющенком, нам відверто і прямо сказали, що вистачить вже говорити про Андрія. Не можна більше його друкувати. Неважливо, що ви будете друкувати. Ми просто вам забороняємо це друкувати. Попередили про це спочатку дружньо, а пізніше у дуже неприємній формі. Багато хто з вас мабуть бачив інтерв’ю міністра внутрішніх справ Луценка, коли він каже, що у братів Арфушів темне минуле і підкреслює багато дуже дивних деталей. Наприклад, що на мене та Омара вже рік як заведена кримінальна справа у Генеральній прокуратурі».

Арфуш наголошує, що у Генпрокуратурі про цю справу ніхто нічого не знає. У зв’язку з цим брати Арфуші вирішили подати судовий позов на міністра внутрішніх справ за наклеп. Крім того у Києві вже три тижні працює найнятий братами швейцарський детектив, який, за словами видавця, вже назбирав достатньо інформації про ініціаторів та виконавців підпалу авто Валіда Арфуша.

Скандал, пов’язаний із видавцем журналу „Папарацци”, вже перетнув кордони України. На захист Арфушів вирішив стати і керівник міжнародної організації „Репортери без кордонів” Робер Менар. Він відзначає, що після помаранчевої революції стан свободи слова в Україні значно покращився, проте подібні скандали погано впливають на імідж України за кордоном:

«На жаль кілька місяців тому ситуація почала змінюватись. Це небезпечно для журналістів, якими ви є. Це небезпечно, тому що внаслідок цього український народ буде менш поінформований. І це створює поганий імідж для України за кордоном», -- зазначив Менар.

Валід Арфуш у свою чергу додає, що буде вимагати створення спеціальної парламентської комісії, яка б розслідувала цю справу.

XS
SM
MD
LG