Спеціальні потреби

Ющенко вирiшив довше поспiлкуватися з журналiстами


Після скандалу зі скороченням інтерв`ю чотирьом загальнонаціональним каналам, Віктор Ющенко дав прес-конференцію українським та іноземних журналістам. Майже дві години президент у прямому ефірі Першого каналу відповідав на запитання преси.

Сьогодні Президент Ющенко вирішив поговорити з журналістами і продемонструвати, що він готовий відповідати на всі запитання. Щодо нового Кабміну, то Ющенко поставив перед новими міністрами декілька завдань – працювати над економікою, а не виборами, і виконати вимогу, яку він виставляв до попердніх міністрів – розділити владу і бізнес.

Одним iз головних нині завдань, які вже знайшли відображення у новому бюджеті, президент назвав досягнення реальної незалежності судової влади.

Щодо підписання змін до закону про статус місцевих депутатів, який повернув депутатам всіх рівнів статус недорканості, то президент сказав, що не буде віходити від своїх принципів. І збирається зробити подання до Конституційного суду на предмет конституційності такої норми як депутатський імунітет.

Досить гостро Президент сприйняв запитання журналістів щодо зауважень Ради Європи стосовно розслідування справи Гонгадзе i заявив, що доручив ретельніше зайнятися справою новому міністру юстиції Сергію Головатому.

Серед інших заяв президента – він обіцяв прозорий та чесний конкурс по реприватизованим підприємствам, а також зобов`язався не зрадити своїй обіцянці покарати винних у фальсифікації президентських виборів.

XS
SM
MD
LG