Спеціальні потреби

Київ готується до мiжнародного кiнофестивалю


В Києві цими днями стартує міжнародний кінофестиваль „Молодість”. Ювілейний 35-ий фестиваль проходитиме за участі перших осіб країни і претендує на звання головної культурної події в Україні.

Головним кінофестивалем в Україні традиційно залишається „Молодість”, на який, окрім українських режисерів, свої роботи привозять кінемотографісти з Британії, Німеччини, Франції, Росії та інших країн.

Як повідомили організатори 35-ої ювілейної „Молодості”, брати участь у конкурсі буде 250 робіт із 40-а країн світу. Українських фільмів не багато, однак серед них робота, що вже виборола Золоту пальмову гілку у Каннах.

Тематика фільмів, що презентуються , на кінофестивалі традиційна — «Панорама українського кіно», «Панорама західно-європейського кіно», «Фестиваль фестивалів», «Нове російське кіно», «Ретроспектива робіт ведучих майстрів світлового екрану».

Цього року організатори зайнялися і популяризацієбю фільмів. Для цього проведуть ще й кіновиставку, на яку запрошені провідні фірми, що займаються кінопрокатом. Відтак, найцікавіші комерційні проекти матимуть шанс вже ближчим часом потрапити в кінотеатри та на телебачення.

Цього року почесним президентом буде не Богдан Ступка, як це було раніше, а Віктор Ющенко. Це також має підняти рівень ювілейного кіноконкурсу. Також організатори обіцяють чимало сюрпризів – декілька всесвітньо відомих зірок і презентацію першої частини нової епопеї Єжи Гофмана під назвою „Україна”.

XS
SM
MD
LG