Спеціальні потреби

«Трудовики» пропонують своє бачення ситуацiї в Українi


Парламентські слухання про стан економіки ініціює опозиційна партія “Трудова Україна”. Як заявив лідер “трудовиків” народний депутат Валерiй Коновалюк, в країні економічна криза і реальну ситуацію приховують від громадян.

“Мертвий” інформаційний сезон – час для деяких не вельми рейтингових політиків нагадати про себе. Лідер опозиційної Трудової партії Валерій Коновалюк скликав прес-конференцію, щоб заявити про ініціативу проведення парламентських слухань стосовно економічної кризи. За словами Коновалюка, ситуація в країні виходить з-під контролю, і реальний стан справ приховують від громадян. Як він прогнозує, у серпні зростання економіки впаде до нуля:

«Така втрата темпів розвитку економіки – з 12 відсотків до нуля без війн і локальних конфліктів, це треба вписати золотими буквами в нову економічну теорію».

Народний депутат повідомив про ще одну, крім парламентських слухань, партійну ініціативу. На день Незалежності опозиціонери з Трудової партії збираються вручити президентові, прем`єру та спікеру Ради по примірникові нової Конституції. Як каже Коновалюк, змінена Конституція вже давно повинна продаватися в усіх кіосках, і подальші розмови про те, легітимно приймалися зміни чи ні – це даремна трата часу.

Лідер “трудовиків” заявив, що на парламентські вибори його партія піде самостійно. Як він сказав, участь у блоках не дає змоги отримати справжню оцінку від виборців. Глава партії, рейтинг якої, за даними опитувань, вимірюється десятими частками відсотка, випромінював оптимізм і запевнив, що результат “Трудової України” на виборах стане для багатьох відкриттям.

Валерій Коновалюк несхвально відгукнувся про ініційований урядом законопроект про опозицію, назвавши це “спробою нав`язати бачення того, яка повинна бути опозиція”. Коментуючи ж, на прохання журналістів, обшук, здійснений у вівторок в резиденції Ахметова, заявив, що переслідування донецького олігарха кінець-кінцем позначиться на “маленькому українцеві”:

«Рінат Ахметов – людина легальна і активна, помітна не тільки в Україні, але й у світі. І тут справа не просто у ставленні до конкретної людини. Адже активи цього бізнесмена сьогодні достатньо великі, на нього працює колосальна кількість українців, сотні тисяч, і якщо бізнес отримає негатив, то це позначиться і на діяльності підприємств, і зрештою зачепить просту людину», -- вважає один з лідерів опозиції Валерій Коновалюк.

XS
SM
MD
LG