Спеціальні потреби

Арешт Колесникова продовжено


Голова Донецької обласної ради Борис Колесников перебуватиме під арештом ще два місяці. Таке рішення прийняв Печерський суд Києва. Нагадаємо, Генеральна прокуратура України звинувачує Бориса Колесникова у здирництві та зловживанні службовим становищем.

Під арештом Колесников буде до 6-го серпня. Таким чином загальний час його перебування під вартою складатиме 4 місяці. Сам глава Донецької облради вважає, що підстав для продовження арешту немає і звернувся до суду з проханням змінити йому запобіжний захід. Колесников просив випустити його під заставу, зважаючи на сімейні обставини. У нього мала дитина; крім того його мати вже два місяці перебуває у реанімації.

Проте суддя Анжела Стрижевська вирішила підтримати вимоги Генеральної прокуратури, яка наполягає, що перебування Колесникова на волі може перешкодити завершенню справи й призвести до нових злочинів. Розглянувши подання Генпрокуратури, суд вирішив підтримати його у повному обсязі.

Нагадаємо, Генпрокуратура звинувачує Колесникова у здирництві та зловживанні владою. Якщо ці факти будуть доведені, то йому загрожує ув`язнення строком до 12 років. У свою чергу, голова Донецької облради вважає висунуті звинувачення безпідставними і наголошує, що у матеріалах справи немає документів, які підтверджують вказані злочини.

Колесников заявив, що жодного разу не ухилявся від слідства. Що стосується справи про погрози та здирництво, то за його словами, він дійсно купив у колишнього голови правління торгового центру “Білий лебідь” Володимира Пенчука 4% акцій універмагу, але майже відразу їх продав. Тому зараз він взагалі не володіє жодними акціями підприємства. Колесников стверджував, що родина Пенчуків під час свідчень у прокуратурі не могла довести факти здирництва.

Адвокат заарештованого, Андрій Федур назвав “фарсом”, те що відбувалось у суді. На його думку, справа Колесникова є політичним замовленням. Вирок Печерського суду, протягом трьох днів, Федур збирається оскаржити.

А у п`ятницю Союз молоді Регіонів України збирається провести пікетування Генеральної прокуратури та вимагати відставки генпрокурора Святослава Піскуна.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG