Спеціальні потреби

Черговi волонтери Корпусу миру склали присягу


Сьогодні у Києві прийняла присягу чергова група добровольців американського Корпусу миру. Молоді люди зі Сполучених Штатів два роки допомагатимуть громадам невеликих міст в галузі освіти та економіки. Програма діє в Україні вже тринадцять років.

Посол Сполучених Штатів Джон Гербст привів до присяги 40 добровольців Корпусу миру. Вони поклялися служити Україні та укріплювати повагу та дружбу між людьми різних національностей. Більшість добровольців проведуть наступні два роки в невеликих українських містечках.

Нова група добровольців працюватиме за двома проектами – молодіжного та економічного розвитку, каже співробітник Корпусу миру в Україні Анатолій Сахно:

«Двадцять три добровольці працюватимуть за проектом молодіжного розвитку в невеликих громадах на Західній Україні, в Центрі та на Сході. Вони працюватимуть у школах, молодіжних центрах, будинках культури, сиротинцях. Добровольці матимуть нагоду через безпосередє спілкування познайомити людей із своєю мовою, культурою, звичаями. Так само вони зможуть краще запiзнати українських людей».

Американські доборовольці викладатимуть українським школярам не звичайні шкільні предмети. А вчитимуть як вести здоровий спосіб життя, не захворіти на ВІЛ-СНІД, як стати лідером, та захищати довкілля.

Інша група працюватиме в університетах, неурядових організаціях та міських адміністаціях. Вони викладатимуть навички менеджменту та економіки.

Добровольці живуть в українських сім`ях. Вони отримують невелику платню, яка співставна із середньою зарплатою в Україні. Однак, не зважаючи на спартанські умови, нові волонтери Корпусу миру»кажуть, що дивляться на можливість працювати в Україні з оптимізмом. Зараз в Україні працює майже 300 американських добровольців. Корпус миру в Україні – найбільша програма з понад 70 подібних у світі.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG