Спеціальні потреби

Лікарі в Нью-Йорку шоковані тим, наскільки швидко вмирають пацієнти з COVID-19 - Reuters


За минулу добу в штаті Нью-Йорк, який є епіцентром епідемії коронавірусу у США, від вірусу загинуло 779 осіб - це ще один сумний рекорд штату за час епідемії.

Кількість інфікованих у штаті досягла 150 000. «Кожне число - це людина», - говорить губернатор штату Ендрю Куомо. Він наказав приспустити прапори у штаті на знак скорботи за померлими.

Лікарі та медсестри шоковані тим, наскільки швидко погіршується стан пацієнтів і настає смерть, пише Reuters. Йдеться не лише про тих, хто має хронічні хвороби, але і про відносно молодих та здорових пацієнтів.

Пацієнт «має добрий вигляд, добре себе почуває, потім повертаєшся - а він не відповідає, - говорить Діана Торрес, медсестра лікарні Mount Sinai в Нью-Йорку. - Я параноїдально боюся виходити з їх палати».

Від коронавірусу у США загинуло більше 14 700 людей, станом на середу. Другу добу поспіль кількість смертей перевищує 1 900.

Незважаючи на жахливі цифри, Куомо вказує на те, що соціальне дистанціювання працює і кількість тих, хто потребує госпіталізації, зменшується.

Дивіться також: Чи захищає вакцина БЦЖ від коронавірусу? Інтерв’ю з доктором наук в галузі медичної біології. Відео

XS
SM
MD
LG