Спеціальні потреби

У США все ще триває перша хвиля пандемії коронавірусу, - головний інфекціоніст країни


Сполучені Штати все ще «по коліно у першій хвилі» пандемії коронавірусу, заявив д-р Ентоні Фаучі, Директор Національного інституту алергії та інфекційних хвороб США. Він закликав американську владу вживати активніших дій з подолання поширення хвороби.

Останнім часом в країні реєструється зростання нових заражень на коронавірус.

«Низка обставин пов‘язаних з намаганнями декількох штатів та міст поновити роботу в плані того, щоб повернутись до певної форми нормальності, призвела до ситуації, що ми тепер маємо рекордні кількості випадків захворювання», - зауважив Фаучі в інтерв‘ю у форматі Facebook Live в понеділок.

Станом на вівторок, в країні було зафіксовано більше 131 200 смертей від коронавірусу, згідно до даних університету Джонса Гопкінса. В Білому домі неодноразово заявляли, що зменшення кількості смертей від коронавірусу є обнадійливим знаком, що свідчить про ефективність зусиль з подолання пандемії.

Звертаючись до преси у вівторок, Фаучі закликав не заспокоюватись через статистику щодо смертей. «У цьому вірусі є багато дуже небезпечного і поганого; не можна знаходити хибний спокій», - наголосив він.

Коментуючи зростання випадків заражень у США, координатор з питань протистояння поширенню вірусу д-р Дебра Брікс зауважила, що США недооцінили те, наскільки швидко поширюватиметься вірус серед молоді.

«Ніхто з нас не очікував такої швидкості передачі в громаді, що почалось в групі віком 18-35 років. Ця вікова група була дуже доброю і дисциплінованою в березні та квітні», - говорить Брікс.

Протягом останніх двох тижнів 37 американських штатів реєструють зростання заражень. Цього тижня щодня реєструється біля 50 000 заражень, що вдвічі більше ніж місяць тому.

Дивіться також: Як пандемія змінить офіси. Відео

Як пандемія змінить офіси. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:59 0:00

XS
SM
MD
LG