Спеціальні потреби

Конгресмени з Техасу, які полишили сесію, планують ще кілька тижнів перебувати у Вашингтоні


Конгресмени-демократи штату Техас під час прес-конференції у Вашингтоні
Конгресмени-демократи штату Техас під час прес-конференції у Вашингтоні

Бльіше 50 конгресменів штату Техас відлетіли до Вашингтона, намагаючись заблокувати голосування з виборчого законодавства. Конгресмени-демократи намагаються створити ситуацію, коли Конгрес штату не матиме кворуму для затвердження поправок, які, на думку опозиції, значно обмежать можливості для голосування.

Депутати, які представляють Демократичну партію, заявили, що використають свій час у Вашингтоні, щоб переконати Конгрес затвердити законодавство із захисту прав голосування на федеральному рівні.

Хоча місцевих конгресменів радо прийняли їхні колеги-демократи у Вашингтоні, делегації поки не вдалось досягнути прогресу із ухвалення відповідного законодавства, пише The Washington Post.

«Вони хоробрі, прямі і мужні», - наводить видання слова лідера більшості в Сенаті Чака Шумери. Сенаторка Емі Клобучар назвала колег із парламенту штату «борцями за свободу».

Депутати з Техасу планують залишатись в американській столиці ще кілька тижнів, до завершення сесії парламенту штату. Вони відхилили пропозицію речника парламенту надіслати за ними літак, щоб повернути їх назад.

Про свій побут у Вашингтоні дещо іронічно відгукнулась депутатка Донна Говард.

«Закладаюся, що ми пам‘ятаємо та цінуємо минуле нашої країни, - написала конгресвумен у Twitter. - Як більшість техасців, ввечері ми це робимо - використаємо те, до що є в наявності і перемо одяг у раковині».

Говард вибачилась в соцмедіа, після того, як її пост став об‘єктом критики.

«Вибачаюсь за те, що відволікла від справжнього послання. Ми робимо серйозну роботу у Вашингтоні і намагаємося привернути увагу до свободи голосування для всіх», - написала вона.

Депутати техаського парламенту зазвичай мають постійну роботу. Зарплату за свою роботу депутати отримують лише в час, коли відбувається сесія, пише Fox News

Демократи виступають проти ухвалення Конгресом штату закону, що скасовував би 24-годинну роботу виборчих дільниць і запроваджував вимогу посвідчення особи для голосування поштою а також інші заходи.

Губернатор штату заявляв про те, що місцева поліція зможе, у разі потреби, заарештувати депутатів і привести їх для голосування.

В статті використано матеріали FoxNews, The Washington Post.

Дивіться також: Маленький острівець на Гудзоні у Нью-Йорку. Відео

Маленький острівець на Гудзоні у Нью-Йорку. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG