Спеціальні потреби

У Ємені продовжуються антиурядові протести


Прихильники єменського уряду під час сутичок у столиці
Прихильники єменського уряду під час сутичок у столиці

Сьомого дня заворушень, учасники яких закликають до відставки президента Алі Абдалли Салега, сталися сутички між прихильниками уряду та протестувальниками.

Очевидці кажуть, що приблизно 1500 антиурядових демонстрантів зібралися в столичному університеті в Сані, після чого мали сутичку з проурядовими силами, які були озброєні дубинками і кинджалами. Згідно з повідомленнями, десятки людей отримали поранення.

У подібній сутичці в середу було поранено щонайменше чотирьох осіб. Студенти намагалися влаштувати похід з університету до центру міста. Студенти жбурляли камінням в атакуючих і заявили, що планують продовжувати походи з університету.

З інших подій… сотні суддів протестували перед Міністерством юстиції у столиці. Вони закликали до незалежної судової системи і вищої зарплати.

Демонстранти, які закликали до відставки президента Салега, також продовжували чергування на центральній площі в місті Таіз. Деякі протестувальники встановили там наметове містечко, що нагадувало недавні події на площі Визволення в Каїрі.

XS
SM
MD
LG