Спеціальні потреби

Президент Янукович перебуває з візитом у США


12-13 квітня президент України Віктор Янукович бере участь у вашингтонському саміті з питань ядерної безпеки, організованому Сполученими Штатами.

Зустріч зібрала лідерів та представників 46-ти країн, яких до США запросив її господар президент Барак Обама. Головна мета наради – гарантувати підзвітність і безпеку зберігання ядерних матеріалів усіх країн, щоб унеможливити їх потрапляння в руки недружніх урядів чи терористичних організацій.

В рамках візиту президент України Віктор Янукович у понеділок зустрівся з бізнес-громадою США - інвесторами, які вкладають мільярди доларів в українську економіку.

На цю зустріч Янукович прибув відразу після зустрічі з президентом США Бараком Обамою. Український президент повідомив, що були виконані домовленості, досягнуті під час телефонної розмови з президентом США, яка мала місце відразу після президентських виборів. Зокрема, Україна підтримала ініціативу Обами щодо нерозповсюдження ядерних матеріалів у світі, та зобов'язалася припинити використання високозбагаченого урану на своїх ядерних електростанціях. Замість нього буде використовуватися виключно низько збагачений уран, а високозбагачений уран буде вивезений за межі України, - заявив Янукович.

Звертаючись до громади у США український президент заявив, що новий уряд готовий зробити все можливе для спрощення інвестицій в Україну та регулювання бізнесу. За його словами, Україна надзвичайно зацікавлена в нових інвестиціях.

Завданням нового уряду є забезпечення сталого розвитку залучення інвестицій в Україну, дерегуляція економіки та зменшення податкового навантаження.

Серед іншого, Віктор Янукович також зустрівся з представниками Міжнародного валютного фонду, з якими, за його словами, йому вдалося знайти порозуміння. Президент висловив сподівання, що у квітні український парламент ухвалить реалістичний бюджет.


  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG