Спеціальні потреби

Фондові ринки світу впали після виборів у Франції та Греції


Фондові ринки Азії і Європи відреагували падінням на підсумки виборів у Греції та Франції. Результати голосування поставили під сумнів продовження жорстких антикризових заходів, зокрема скорочення державних витрат у цих країнах.

У понеділок індекс фондової біржі Греції впав на 7%, показники на біржах Німеччини, Франції та Нью-Йорку знизилися на понад 1%.

В Японії, індекс Nikkei знизився на 2,8%, а гонконгський Hang Seng – впав на 2,6%. Вартість євро у співвідношенні до долара опустилась до позначки 1,30.

Фінансові аналітики зазначають, що політична невизначеність у Греції є важким тягарем для біржової торгівлі.

Європа витратила сотні мільярдів доларів, двічі надаючи допомогу Греції, і один раз Ірландії та Португалії. Новий фонд порятунку слабких економік Єврозони набере чинності у липні. Втім, перш ніж надати допомогу, Європейський Союз і Міжнародний валютний фонд наполягає, щоб ці країни посилили скорочення урядових витрат.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG