Спеціальні потреби

WikiLeaks знову оприлюднив деякі таємниці, зокрема, щодо Пакистану


WikiLeaks знову оприлюднив деякі таємниці, зокрема, щодо Пакистану
WikiLeaks знову оприлюднив деякі таємниці, зокрема, щодо Пакистану

Вебсайт WikiLeaks передав зміст сотень тисяч документів американської дипломатичної переписки кільком міжнародним газетам, що викликало осуд зі сторони Білого дому.

Газета «New York Times» повідомляє, що серед секретної документації є матеріали про те, як Сполучені Штати з 2007 року намагаються потайки усунути з ядерного реактора у Пакистані високозбагачений уран, у побоюванні, що він може бути переданий для використання у виготовленні «забороненого ядерного пристрою». Але, як дотепер, згідно з повідомленням, ці зусилля - безуспішні.

Британська газета «The Guardian» повідомляє, що арабські лідери приватно заохочують, щоб нанести повітряний удар по Іранові; та згадує, що американські посадовці мають вказівки, щоб стежити за керівництвом ООН.

«New York Times» і «The Guardian» є поміж видавництв, яким дано доступ до документів перед тим як їх поміщено на вебсторінці WikiLeaks.

Білий дим засуджує оприлюднення секретних матеріалів в Інтернеті, зазначивши, що це є не тільки порушення прав людини, але також наражає на ризик життя тих людей про діяльність яких згадується в документах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG