Спеціальні потреби

Адмірал Маллен критикує WikiLeaks за оприлюднену інформацію


Голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США Майк Маллен.
Голова Об’єднаного комітету начальників штабів ЗС США Майк Маллен.

Американський чільний військовий посадовець звинуватив вебсайт WikiLeaks у передаванні ворогам Сполучених Штатів «важливої інформації».

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США адмірал Майк Маллен піддав критиці цей вебсайт в Інтернет-мережі Twitter.

Він також назвав оприлюднення майже 400 тисяч американських секретних військових документів про війну в Іраку «безвідповідальним» вчинком.

Засновник вебсайту WikiLeaks Джуліан Есендж під час прес-конференції у Лондоні захищав своє рішення про розповсюдження інформації. Він сказав, що документи на його вебсайті про війну в Іраку правдиві і що в них не згадано ніяких імен, або інформації, що була б шкідливою для будь-якої групи, чи особи.

Поміж іншого, в документах поміщених на WikiLeaks є дані про те що після очолюваного Сполученими Штатами вторгнення в Ірак у 2003 році там було вбито 100 тисяч людей, а з цього – понад 60% цивільних. Крім цього, там згадується про невідомі дотепер, або офіційно не оформлені, вбивства 15 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG