Спеціальні потреби

Таїланд відстрочив видачу російського торговця зброєю до США


Юридичні ускладнення спричинили відстрочку запланованої на середу видачі ймовірного російського торговця зброєю з Таїланду до Сполучених Штатів. За повідомленням газети «Бангкок пост», Віктора Бута мали передати американським органам влади і забрати з Бангкока на борту літака, надісланого американським урядом, який уже чекав на аеродромі.

Однак таїландські органи влади кажуть, що в справі Бута мусить відбутися ще одне слухання з приводу нових звинувачень у відмиванні грошей і шахрайстві. Ці звинувачення були висунуті цього року у Сполучених Штатах. Представник Міністерства закордонних справ Таїланду заявив, що Вашингтон насамперед мусить відкликати друге прохання про видачу. Однак представник відмовився сказати, скільки часу потрібно для цього процесу.

Російського громадянина, якому 43 роки, звинувачують у тому, що він пропонував продати модерну зброю колумбійському партизанському угрупованню Революційні збройні сили Колумбії, включно з ракетами земля-повітря і протитанковою зброєю. Бута арештували у 2008 році під час спеціальної операції американські агенти, які виступали як члени повстанського угруповання Революційні збройні сили Колумбії.

Росія рішуче виступає проти видачі Бута Сполученим Штатам. Експерти кажуть, що він дуже добре обізнаний з діями російської розвідки і збройних сил по всьому світі.

Бут, колишній офіцер радянських військово-повітряних сил, заперечує висунуті проти нього звинувачення.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG