Спеціальні потреби

Венесуела висилає з країни трьох американських дипломатів


Ніколас Мадуро
Ніколас Мадуро
Президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про видворення керівника дипломатичної місії США в Каракасі і двох інших співробітників посольства, звинувативши їх у змові з його політичними опонентами з метою підриву економіки та проведення диверсій на електромережах.

Посольство США повідомило, що поки що не отримало відповідного повідомлення, і назвало висунуті звинувачення безпідставними.

Виступаючи на державному телебаченні у прямому ефірі, Мадуро заявив, що у дипломатів є 48 годин, щоб залишити країну.

«Геть з Венесуели», - вигукнув Мадуро, після чого додав по-англійськи: «Yankee, go home».

За словами Мадуро, ці працівники посольства, за якими влада стежили кілька місяців, «зустрічалися з венесуельськими ультраправими, фінансували їх і підтримували їх акти саботажу проти системи енергопостачання та венесуельської економіки».

Серед дипломатів - повірена в справах Келлі Кайдерлінґ, яка очолює дипмісію у відсутності посла, консульський працівник Дейвид Мут і співробітник політичного відділу посольства Елізабет Гандерланд.

Імена Мута і Гандерланд були названі посольством, хоча в дипломатичній місії повідомили, що не отримували офіційного повідомлення про видворення від МЗС Венесуели.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG