Спеціальні потреби

Банки США стали сміливіше кредитувати середній та малий бізнес


Нові робочі місця в Америці нині створюють переважно бізнесмени середньої руки.

Американська економіка почала оговтуватися після найгіршого, за останні кілька років, економічного занепаду. Про це свідчать звітні показники ринку нерухомості і темпи створення нових робочих місць. Якщо для багатьох американців, це лише сухі статистичні дані, то для мешканців одного містечка у штаті Нью-Джерзі, це реальні цифри.

Наприклад, Фелісія Ґрассо відкрила свою кондитерську у Джерзі-сіті лише два місяці тому. Кафе спеціалізується на продажі капкейкс - маленьких кексів, які вважає, є таким собі недорогим уособленнями кращих часів.

Кафе Фелісії, де працює всього двоє людей, є одним 14 бізнесів, які відкрилися на першому поверсі нового житлового комплексу «Гамільтон Сквер». Забудовник Пол Сільверман каже, що забезпечив роботою 150 людей. Ще кілька сотень інших мають працю завдяки таким як він.

Головна причина зрушень в економіці - зміна ставлення банків, які тепер менше побоюються надавати кредити на розвиток бізнесу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG