Спеціальні потреби

США: учні школи «Сенді Гук» повернулися до навчання


Учні початкової школи «Сенді Гук» в Коннектикуті, де в грудні було вбито 20 дітей і шість співробітників, у четвер вперше, після трагедії, повернулися до навчання.

Кривава драма, що відбулася в школі міста Ньютаун 14 грудня, завершилася тим, що злочинець наклав на себе руки. Ця школа, як і раніше, закрита, тому учні ходитимуть у реконструйовану школу в сусідньому місті Монро, яка була перейменована на «Сенді Гук».

Лейтенант поліції Монро Кіт Вайт в середу повідомив, що влада хоче, щоб будівля була «звичайною школою», яка не переобтяжена поліцейськими. У той же час він відзначив, що в будівлі встановлено численне спеціальне обладнання.

«Думаю, тепер це буде найбезпечніша школа в Америці», - сказав він.

Глава шкільного округу Ньютауна Джанет Робінсон повідомила, що з четверга школа почне працювати за звичним розкладом. Відповідаючи на запитання, чи планується обговорити подію з учнями, вона сказала, що дітям у цьому віці «не потрібно переживати це наново».

У середу, учні та їх батьки оглянули нове шкільне приміщення. Крім того, батьки можуть, при бажанні, залишитися в школі і в четвер. У школі буде працювати додатковий штат психологів.

Грудневі події в Ньютауні стали другою за масштабом стріляниною в школі в американській історії і знову привернули увагу до проблеми контролю над зброєю в Сполучених Штатах.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG