Спеціальні потреби

У школах Ньютауна, що у штаті Коннектикут, відновлено начання


У вівторок в містечку Ньютаун, що у штаті Коннектикут, молодь повернулася до шкіл. Уроки відновилися у всіх школах містечка, де сталася найбільша в історії США трагедія, за винятком початкової школи Sandy Hook. Саме в тій школі минулої п’ятниці озброєний нападник застрелив 20 дітей і шестеро дорослих осіб, після чого наклав на себе руки.

Представники місцевої влади кажуть, що на час повернення учнів та вчителів до шкіл на місці будуть поліцейські та експерти. Вони також кажуть, що планують переведення учнів зі школи Sandy Hook до іншої школи в недалекому містечку Монро.

Орган влади вважають, що 20-річний нападник Адам Ланза насамперед застрелив удома свою матір, після чого взяв зброю і поїхав до школи. Ланза застрелив себе, коли до школи прибула поліція. Слідчі кажуть, що причина стрілянини невідома.

На сьогодні (вівторок) заплановано похорони двох дітей – Джеймса Маттіолі і Джессики Рекос. Цього тижня планується більше похоронів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG