Спеціальні потреби

Повідомлено про поступ на ядерних переговорах з Іраном


Головний інспектор Міжнародного агентства з атомної енергії Герман Накертс заявив, що переговори з Іраном, як передбачається, доведуть наступного місяця до угоди про спосіб проведення перевірки щодо спірної ядерної програми Ірану.

Накертс заявив, що інспектори МАГАТЕ, яке є установою ООН, зробили поступ під час переговорів у Тегерані та що більше розмов заплановано на 16 січня.

Про це він розповів на зустрічі з репортерами у Відні у п’ятницю, наступного дня після того, як сім представників делегації мали зустріч з іранськими офіційними особами. Це була перша зустріч з іранськими посадовцями від серпня цього року.

Раніше Накертс сказав, що метою візиту інспекторів було наладнати невирішені питання, пов’язані з моживою розробкою Іраном ядерної зброї.

Проте Іран твердить, що його ядерна програма мирного призначення.

Тимчасом у четвер Сполучені Штати наклали санкції на п’ятьох іранських ядерних експертів і сім компаній за допомогу, надану Іранові у збагаченні урану, що необхідне для виготовлення ядерної зброї. Нові санкції заморожують активи тих осіб у США і забороняють американським громадянам вести з ними ділові справи.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG