Спеціальні потреби

Група інспекторів МАГАТЕ відвідує Іран


У Тегерані перебуває група інспекторів ООН, які намагаються відновити переговори з Іраном щодо його спірної ядерної програми.

Семичленна делегація МАГАТЕ прибула в четвер на перші від серпня переговори з Іраном. Голова делегації Герман Некертс заявив, що в центрі уваги візиту є невирішені питання, пов’язані з можливою розробкою іранцями ядерної зброї.

Проте Іран твердить, що його ядерна програма мирного призначення.

МАГАТЕ хоче, щоб Іран дав інспекторам право на доступ до військової бази Парчин, що на південний захід від Тегерана, яка, на думку західних країн, пов’язана з можливою розробкою ядерної зброї. Некертс каже, що його група інспекторів «привітала б можливість» відвідати Парчин, якщо на це погодиться Іран.

На перговорах у серпні, які відбулися у Відні, не досягнуто угоди щодо вимоги МАГАТЕ, щоб Іран сприяв праці інспекторів у перевірці іранської ядерної програми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG