Спеціальні потреби

МАГАТЕ не вірить Ірану щодо мирного атома


Генеральний директор Міжнародного агентства з ядерної енергії сумнівається в намірах Ірану щодо розвитку мирного атома. Під час зустрічі МАГАТЕ у Відні Юкія Амано заявив, що Іран не зміг надати достатніх доказів того, що його ядерна програма має виключно мирне призначення. Також він висловив занепокоєння щодо активізування діяльності на заводі Парчін.

МАГАТЕ вірить, що військова інфраструктура на південний схід від Тегерана може бути майданчиком для ядерних випробовувань. Іран не дав дозволу інспекторам МАГАТЕ її відвідати.

Іран наполягає, що має виключно мирні цілі. Очікується, що МАГАТЕ продовжить переговори з Іраном щодо його ядерної програми наступного місяця в Тегерані.

На Іран вже накладені жорсткі санкції ООН через відмову виконати міжнародні зобов’язання щодо розвитку його ядерної програми.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG