Спеціальні потреби

Іран підтвердив повідомлення про обстріл американського безпілотного літака


Іран заявив, що він протистоятиме будь-якому літаку, що порушить його повітряний простір. День раніше Пентагон заявив, що іранські військові літаки обстріляли неозброєний американський безпілотник над міжнародними водами в Перській затоці.

Генерал іранської Революційної гвардії конкретно не підтвердив інциденту у своїй заяві інформаційному агентству FARS у п’ятницю. Проте він сказав, що Іран «рішуче зареагує на будь-яку агресію в повітрі, в морі або на суші».

Представник Пентагону Джордж Літтл заявив у четвер, що першого листопада безпілотний літак був поза іранським повітряним простором, виконуючи рутинну таємну розвідувальну місію, коли іранські літаки обстріляли його, але не влучили.

Після того, за словами представника Пентагону, Сполучені Штати поінформували Іран, що вони готові захищати свої сили і що будуть продовжувати розвідувальні операції над Перською затокою, відповідно до зобов’язання США щодо безпеки в регіоні. Він сказав, що Сполучені Штати не виключають ані військової, ані дипломатичної відповіді.

Відео - найголовніше

Антитерористична операція у Нагірному Карабасі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00
XS
SM
MD
LG