Спеціальні потреби

У США найбільша в історії стрілянина у початковій школі


За останніми даними, в початковій школі Сенді Хук в місті Ньютаун, штат Коннектикут, невідомий розстріляв до 30 людей, більшість з них – діти.

В початковій школі Сенді Хук в місті Ньютаун, штат Коннектикут, сталася найгірша стрілянина в школі в історії країни. За різними повідомленнями загинуло від 20 до 27 людей, серед них – від 10 до 18 дітей віком від 5 до 10 років.

Особа підозрюваного у злочині - Райян Ланза. За інформацією, відомою на цей час, Ланза, зайшов у клас і почав без розбору стріляти по дітях. За даними поліції, нападника вже немає серед живих, але деталей щодо обставин його смерті не надаються. Мотиви злочину не відомі. Є інформація, що нападник був батьком однієї з дитини. Поліція затримала ще одного підозрюваного, але не відомо чи він був причетним до стрілянини.

Ця трагедія сталася до 9.30 ранку, коли пролунав дзвінок про допомогу до служби 911. На місце події негайно прибули підрозділи поліції та машини швидкої допомоги, був поінформований Президент. Ситуація зараз находиться під контролем правоохоронців, триває слідство.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG