Спеціальні потреби

США: республіканці і демократи перенесли баталії на місцевий рівень


Кріс Крісті
Кріс Крісті
Політичне протистояння між демократами і республіканцями проявиться знову в день голосування, яке проходить у США сьогодні.

Виборці висловлюватимуть свою думку на двох виборах губернаторів, декількох виборах мерів і численних референдумах з місцевих питань.

Серед виборів, які пройдуть по всій країні, особливий інтерес представляють губернаторські перегони у Вірджинії і Нью-Джерсі.

Але оскільки цього року вибори на федеральному рівні не проводяться, голосування у вівторок навряд чи дадуть якусь істотну інформацію про думку американців з приводу двох найгарячіших політичних тем - витрат уряду і реформи системи охорони здоров'я. Це стане ясно наступного року під час проміжних виборів до Конгресу.

Сьогоднішні вибори

У Нью-Джерсі політичні спостерігачі стежитимуть за тим, наскільки суттєво вдасться обігнати свого конкурента діючому губернатору Крісу Крісті, якщо він, звичайно, переможе. Його результати можуть служити показником зміцнення Крісті як потенційного кандидата від Республіканської партії в президенти США у 2016 році.

Голова Національного комітету Демократичної партії Террі Маколіфф може здобути перемогу на виборах губернатора Вірджинії після спроб пов’язати свого суперника з республіканцями в Палаті представників, чиї вимоги сприяли недавньому частковому закриттю уряду.

У разі перемоги це буде перша виборна посада Маколіффа в його політичній кар'єрі, яка налічує вже не одне десятиліття. Результати опитування вказують на перевагу Маколіффа над генеральним прокурором штату Кеном Кучинеллі - консерватором, який користується підтримкою ультраконсервативного «Руху чаювання».

У вівторок вибори мерів пройдуть у таких великих містах, як Атланта, Бостон, Детройт, Г’юстон, Маямі і Нью-Йорк.
XS
SM
MD
LG