Спеціальні потреби

США готові підтримати Україну в її євроінтеграційних прагненнях – Нуланд


США пообіцяли підтримку Україні на шляху до Європи
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:01 0:00

США пообіцяли підтримку Україні на шляху до Європи

Сполучені Штати готові підтримати Україну в її євроінтеграційних прагненнях. Про це заявила заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд. У Києві у понеділок вона мала тривалу зустріч з президентом Віктором Януковичем.

Допомога Вашингтона може стосуватися як виконання висунутих Євросоюзом умов, так і переговорів про відновлення кредитування Міжнародним валютним фондом, зазначила пані Нуланд.

Держдеп вважає звіт по Тимошенко неповним
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00
Direct link
“Ми готові підтримати Україну в її роботі з виконання тих вимог, які залишаються, щоб зробити можливим підписання Угоди про асоціацію з Європою і отримати привілеї від вільної торгівлі з нею. Сьогодні я передала президенту лист від держсекретаря США Джона Керрі, в якому підкреслюється, що Україна зробила дуже багато на своєму шляху до Європи. У листі він також закликає виконати роботу, яка залишається. Ми також говорили про нашу підтримку України в її подальших надзвичайно важливих переговорах з МВФ”, - заявила заступник державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторія Нуланд.

XS
SM
MD
LG