Спеціальні потреби

Обама зустрічається з комісією, що веде розслідування в справі нафтової катастрофи


Президент Обама і представниця місцевої влади ознайомлюються з наслідками нафтової катастрофи
Президент Обама і представниця місцевої влади ознайомлюються з наслідками нафтової катастрофи

У вівторок президент Барак Обама зустрічається із співголовою незалежної комісії, створеної для проведення слідства в справі нафтової катастрофи в Мексиканській затоці.

Зустріч у Білому домі відбувається в час, коли міністр юстиції Ерік Голдер відвідує Новий Орлеан у штаті Луїзіана для зустрічі з представниками федеральних і місцевих органів правопорядку. Юридичні експерти натякають, що нафтовій компанії Бритиш Петроліум можуть загрожувати судові процеси і кримінальне розслідування з приводу виливу нафти.

Тим часом Бритиш Петроліум готується до чергової спроби закрити нафтову свердловину. Цього тижня інженери скористаються роботами для відрізання довгої труби, яка поєднана з нафтовою свердловиною, тоді спробують опустити на неї спеціальний ковпак і викачувати нафту на поверхню, де чекатиме танкер.

Радник Білого дому з питань охорони навколишнього середовища і енергетики Керол Браунер заявила, що відрізання труби може довести до збільшення на 20% вилив нафти у Мексиканську затоку перед тим, як буде закрито свердловину.

Нові зусилля з метою закрити свердловину відбуваються після того, як в суботу нафтова компанія повідомила, що вона не мала успіху з процедурою «топ кілл», тобто накачуванням бурової рідини та інших матеріалів, щоб закрити свердловину.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG