Спеціальні потреби

Обама відзначить річницю урагану Катрина відвідинами Нового Орлеана


Новий Орлеан - п’ять років після урагану Катрина
Новий Орлеан - п’ять років після урагану Катрина

Президент Барак Обама відвідає місто Новий Орлеан у штаті Луїзіана у неділю для відзначення п’ятої річниці урагану Катрина, який обрушився регіоном, завдаючи йому руйнівної шкоди.

У результаті сильного шторму та спричинених ним повеней загинуло понад 1800 людей. Понад мільйон були змушені залишити свої домівки.

У Новому Орлеані вже цілий тиждень проходять різні заходи для відзначення річниці стихії. 5 років тому вісімдесят відсотків міста опинилося під водою коли прорвалися дамби.

Хоча більшість регіону відбудовано, деякі частини Нового Орлеану далі переживають наслідки шторму. Чимало людей, які залишили свої доми, не повернулися до міста. 50 000 житлових будівель далі непридатні для проживання.

З розвитком кризи, деякі мешканці Нового Орлеана днями перебували в пастці на дахах своїх затоплених домівок, очікуючи допомоги. Тисячі мешканців також знайшли притулок у спортивних комплексах та центрах, проте нестача харчів та питної води тільки загострила ситуацію.

Реакцію на стихію федерального уряду піддано гострій критиці, називаючи її надто повільною та неефективною. Критики складали відповідальність за кризу на тодішнього президента Джорджа Буша і на голову Федерального агентства з надзвичайних ситуацій Майкла Брауна.


XS
SM
MD
LG