Спеціальні потреби

Нетаньягу просить, щоб США помилували шпигуна Полларда


I
I

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу звернувся з проханням до президента Багака Обами, щоб він помилував засудженого шпигуна Джонатана Полларда, який відбуває вирок довічного ув’язнення.

Ізраїльське радіо повідомило, що бюро Нетаньягу передало прохання Білому дому. Представник Білого дому заявив у вівторок французькому агенту новин, що пан Обама отримав листа від Нетаньягу і ознайомиться з ним.

Минулого місяця Нетаньягу заявив, що він передасть офіційне прохання про звільнення Полларда після того, як дружина Полларда особисто передала листа прем’єр-міністру від свого ув’язненого чоловіка.

Після арешту у 1985 році Поллард визнав, що передав Ізраїлеві таємні дані. Однак повної інформації про таємні документи, передані Поллардом, не було виявлено. Загально вважається, що він дозволив ізраїльським офіційним особам копіювати тисячі засекречених документів.

Поллард є американським громадянином, але у 1995 році він отримав також ізраїльське громадянство.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG