Спеціальні потреби

Міністр Ештон Картер мав зустріч з лідерами іракського Курдистану


Ештон Картерt
Ештон Картерt

Міністр оборони США Ештон Картер прибув з неоголошеним візитом до столиці Іракського Курдистану. Його літак приземлився в п’ятницю вранці в Ербілі, де він, згідно з передбаченнями, матиме розмову з президентом Курдистану Масудом Барзані, який є провідним союзником Вашингтона.

Курдські бойовики «пешмерга» виявилися найефективнішими в у боротьбі з екстремістами угруповання «Ісламська держава» в північному автономному Курдистані, а також в сусідній Сирії.

Сполучені Штати постачають військову допомогу курдським бойовикам, але Барзані дуже часто висловлює незадоволення, що ця підтримка недостатня для успішної боротьби з екстремістми «Ісламської держави».

Картер прибув до Курдистану після одноденних відвідин Багдада, де він особисто ознайомився із спільними зусиллями США та Іраку у боротьбі з наступом ісламських екстремістів.

У травні іракські офіційні особи піддали Картера різкій критиці з приводу його заяви, що іракські війська не виявили сильної волі до боротьби, коли екстремісти захопили адміністративний центр провінції Анбар місто Рамаді.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG