Спеціальні потреби

США та Куба досягли домовленості про обмін послами


Американська та кубинська делегації на переговорах

Як повідомив представник адміністрації, про відновлення дипломатичних зв'язків між двома країнами буде офіційно оголошено в середу.

У середу влада США оголосить про досягнення угоди з Кубою про відкриття посольств і відновлення дипломатичних зв'язків, розірваних понад півстоліття тому, повідомив у вівторок високопоставлений представник адміністрації.

За словами джерела, президент Барак Обама у Вашингтоні і державний секретар Джон Керрі, який перебуває у Відні на переговорах щодо іранської ядерної програми, зроблять відповідні заяви. Ще один представник вашингтонської адміністрації сказав, що Білий дім оприлюднить інформацію про те, коли буде формально відкрито посольство США в Гавані.

Раніше президент Обама заявив, що ізоляція Куби за допомогою ембарго на торгівлю і пересування ні до чого не привела і не зробила острівну державу демократичною та процвітаючою країною. Однак опоненти дипломатичних відносин з Кубою, в тому числі численні біженці, що покинули острів, заявляють, що такі відносини будуть корисні уряду Кастро.

Навіть після того, як посольства будуть відкриті, в американської та кубинської влади залишиться низка складних питань, у тому числі, що стосуються пошанування прав людини на Кубі.

Дивіться також: Кількість американських туристів на Кубі зросла на 36%

Кількість американських туристів на Кубі зросла на 36%. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG