Спеціальні потреби

«Ми мали все, а залишились з нічим» - постраждалі від «Сенді»


Ураган "Сенді" лишив родини без житла
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00
Direct link

Ураган "Сенді" лишив родини без житла

Тисячі людей досі не повернулись додому з того часу, коли ураган «Сенді» вдарив по північно-східному узбережжю США. Деякі з них втратили все. Найбільше стихія уразила мешканців прибережних районів штату Нью-Джерсі, зокрема курортного містечка Юніон-Біч.

Десять днів тому Лорі Аргентина разом з родиною була вимушена евакуюватись зі свого будинку в Юніон-Біч. Повернулась вона до уламків:

«Ураган знищив все, не залишив після себе нічого. Ми втратили все. Сам будинок віднесло десь метрів на п’ятдесят. Стихія просто зірвала його з фундаменту та розчавила. У нас було все, а тепер ми залишились з нічим.

Понад 200 родин Юніон-Біч також втратили все своє майно. Це одне з найбільш постраждалих міст у штаті. У тій чи іншій мірі стихія торкнулась кожного мешканця міста. Сьогодні громада об’єдналась, сусід простягає руку сусідові. Люди збираються у поліцейському відділку, пропонуючи один одному допомогу. Венді та Томас Джонсон пережили стихію, ховаючись на другому поверсі свого будинку.
«Ураган знищив все, не залишив після себе нічого. Ми втратили все. Сам будинок віднесло десь метрів на п’ятдесят. Стихія просто зірвала його з фундаменту та розчавила».
Лорі Аргентина


Венді каже, що вони тільки слухали, як ураган бив будинок годинами. Сьогодні подружжя орендує трейлер, поки життя поступово повертається до норми. Втім, ця молода родина ще не скоро оговтається від наслідків трагедії.

«Мій тато помер 10 серпня. Я за ним доглядала тут, у госпісі до самого кінця, а цей будинок побудував він, від фундаменту до даху. Я почуваю, нібито з цим будинком ураган розтерзав і моє серце», - розповідає Венді Джонсон.

Відбудувати житло та життя мешканців, яке ураган «Сенді» змінив назавжди, буде нелегко. Вони живуть та цінують кожний день і намагаються знайти найкращий вихід із ситуації.

Всі погоджуються, життя в Юніон-Біч ніколи не буде таким, як раніше.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG