Спеціальні потреби

Постраждалі від шторму «Сенді» голосують, незважаючи на труднощі


Поки жителі штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі намагаються впоратися з наслідками супершторму «Сенді», виборчі комісії роблять усе можливе, щоб усі люди змогли взяти участь у голосуванні на президентських виборах.

Влада штатів Нью-Йорк і Нью-Джерсі запровадили заходи, що дозволяють виборцям голосувати на будь-яких виборчих дільницях, а не тільки на тих, до яких вони приписані. Крім того, в Нью-Джерсі виборці можуть проголосувати електронною поштою і факсом, хоча це навряд чи допоможе більш мільйону людей, які все ще залишаються без електрики.

Дефіцит бензину і погано працюючий громадський транспорт також можуть перешкодити виборцям дістатися до своїх ділянок.

У деяких округах Нью-Джерсі постраждалі від урагану, що живуть в притулках, отримали так звані «тимчасові» бюлетені. У місті Нью-Йорку мешканці можуть дістатися на виборчі дільниці на автобусах.

Однак критики побоюються, що через шторм явка виборців може виявитися низькою, і це може вплинути на результат виборів. Деякі жертви природної стихії говорять, що в цьому році через величезне число проблем їм складно знайти час для голосування. Деякі виборчі дільниці, що постраждали від шторму, були перенесені в інші місця, і існують побоювання, що деякі потенційні виборці не зможуть їх знайти.

Але є і хороші новини. У вівторок в Нью-Йорку знову відкриється меморіал на місці будівель Всесвітнього торговельного центру, зруйнованих терористами в 2001 році. Через ураган «Сенді» він був закритий на тиждень.

Нью-Йоркські державні школи відкрилися в понеділок після тижневої перерви. Мер Майкл Блумберґ повідомив, що відвідуваність занять склала 86 відсотків.

Прес-секретар Білого дому Джей Карні повідомив, що понад 200 тисяч людей, постраждалих від шторму, звернулися за допомогою в Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій. Загальний обсяг виділеної допомоги склав 192 мільйони доларів.

Ураган «Сенді» призвів до загибелі більше 100 чоловік і заподіяв збиток, який, за деякими оцінками, становить до 50 мільярдів доларів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG