Спеціальні потреби

Рух «Захопи Волл-стріт» допомагає постраждалим від Сенді


Противники банкірів взялись за урагани
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00
Direct link

На північно-східному узбережжі США влада кинула усі ресурси на відновлення регіону і допомогу тим, хто постраждав від урагану Сенді. У Нью-йорському районі Брукліна допомога також надходить звідти, звідки її можна було чекати найменше – активістів руху «Захопи Волл-Стріт».

Так, в одній з церков Брукліна немов у людському мурашнику. Тут сортуються і розвозяться тисячі кілограмів продуктів харчування і предметів першої необхідності у допомогові центри, розташовані у найбільш зруйнованих ураганом Сенді районах Нью-Йорка. Тут кожен працює на громадських засадах. Вся ця кампанія організована зусиллями учасників руху «Захопи Волл-Стріт». Координатор акції Пабло Бенсон говорить, що це саме те, що завжди робив рух «Захопи»:

«Цікаво, що останнім часом ми чуємо, що наш рух фактично помер. А ми насправді увесь цей час продовжуємо жити і активно допомагати людям довкола нас. Як тільки стало відомо про шкоду, завдану ураганом Сенді, волонтери руху «Захопи» уже були готові взятися за роботу і почали організовувати постачання допомоги в постраждалі регіони».

«Нам тут дали трохи їжі і речі, щоб ми могли зігрітися. Нам це зараз вкрай необхідно, бо пережити холодну ніч дуже важко».
Допомога постраждалим постійно надходить у церкву і волонтери працюють без упину. Одяг, їжа, ліки, батарейки, свічки і, навіть, генератори. Коли все посортовано волонтери розбиваються на групи, які доставляють вантаж у спеціальні центри допомоги постраждалим. Одна група доставляє у Стейтен Айленд:

«Ми щойно доставили засоби для очищення. Ми привезли все це в одну з місцевих організацій, яка допомагає місцевим мешканцям», - говорить одна з волонтерів руху.

А зовсім поруч, жінка з дитиною на руках дякує за таку допомогу:

«Нам тут дали трохи їжі і речі, щоб ми могли зігрітися. Нам це зараз вкрай необхідно, бо пережити холодну ніч дуже важко».

Організатори акції зобов’язалися надавати допомогу стільки, скільки це буде потрібно, після чого волонтери руху «Захопи» повернуться до звичної роботи допомагати громаді.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG