Спеціальні потреби

У штаті Нью-Джерзі евакуюють мешканців прибережних зон


Схід США завалило снігом
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00
Direct link

Схід США завалило снігом

Понад півмільйона мешканців північно-східного району країни залишаються без електропостачання, поступово звикаючи до нової норми – життя без світла, теплопостачання та води.

Авіакомпанії скасували понад тисячу сімсот рейсів. І ті подорожуючі, кому таки вдалося запастись бензином, тепер мають долати проблему льоду на дорогах
Місцеві громади просять допомоги від інших штатів та Канади, щоб запобігти наслідкам стихії. У той же час природа підготувала для них новий сюрприз - північно-східний шторм, який разом з потужними вітрами приніс у штати Нью-Джерзі, Коннектікут та Массачусец вже десятки сантиметрів снігу. Наталі Леонова розповість більше.

Мешканці прибережного міста у Нью-Джерзі Рамсон ще не оговтались від нищівного урагану Сенді, а на них вже наближається інша стихія.

"Ми приємно здивовані, скільки людей активно нама допомагають. Я не думаю, що хтось розраховував на таку кількість і якість пожертв та стільки волонтерів", - каже Дженніфер Варго Сапнар, яка працює у пункті "швидкої".

Новий шторм лише погіршує ситуацію.

"Вітри дуже потужні. Вода вже почала підніматися. Я боюся, що цей шторм зведе нанівець той прогрес, якого ми досягнули протягом минулого тижня. Я особисто, боюся, щ цей шторм завдасть навіть більшої шкоди, ніж Сенді", - розповідає Діна Лонґ, мер міста Сі Брайт, яке постраждало від стихії.

Поліцейські заохочують людей направлятися в притулки. Влада штату Нью-Джерзі видала новий наказ про обов’язкову евакуацію у кількох прибережних зонах
Тим часом, чимало рятувальників та працівників загонів першого реагування досі не мали можливості подбати про власні родини та домівки після урагану Сенді.

В інших районах штату Нью Джерзі – ситуація не краща. У деяких місцевостях – снігопад.

Дощ зі снігом, ожеледь, подекуди пориви вітру сягають ста кілометрів на годину. Різке падіння температур створює додаткові проблеми для тих, хто досі залишається без електропостачання.

Поліцейські заохочують людей направлятися в притулки. Влада штату Нью-Джерзі видала новий наказ про обов’язкову евакуацію у кількох прибережних зонах.

Тим часом, авіакомпанії скасували понад тисячу сімсот рейсів. І ті подорожуючі, кому таки вдалося запастись бензином, тепер мають долати проблему льоду на дорогах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG