Спеціальні потреби

У Нью-Йорку завершується триденний саміт із проблем бідності


Організація Об’єднаних Націй має намір виділити 40 мільярдів доларів на покриття коштів плану щодо поліпшення стану здоров’я жінок і дітей у світі.

Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун сьогодні офіційно представить план, який має на меті врятувати життя 16 мільйонів жінок і дітей протягом наступних 5 років.

План буде оприлюднено в останній день триденного саміту, на якому учасники оцінюють прогрес у напрямку досягнення цілей у боротьбі з бідністю, які були накреслені ООН у 2000 році, включно із скороченням нижнього рівня бідності і материнської та дитячої смертності і припинення пандемії ВІЛ-СНІДу.

За твердженням ООН, виділення коштів на збереження і поліпшення здоров’я жінок і дітей скорочує рівень бідності і стимулює зріст економіки. На цей план уряди, фонди, підприємства та неурядові організації світу пообіцяли надати 40 мільярдів доларів.

Участь у триденному саміті беруть президенти і прем’єр-міністри 140 країн.

Серед сьогоднішніх доповідачів - президент США Барак Обама.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG