Спеціальні потреби

Домінований республіканцями Сенат схвалив резолюцію щодо федерального бюджету


Капітолій
Капітолій

Республіканська більшість Сенату прийняла проект бюджету, який сприяє прийняттю пропонованого президентом Трампом плану, що він назвав «масовим скороченням податків і реформам». За бюджет проголосував 51 сенатор, проти – 49.

Після голосування Білий дім оприлюднив заяву, в якій сказано: «Ця резолюція відкриває шлях до розвитку можливостей американської економіки через реформу податкової системи і скорочення податків, спрощення надто складної податкової системи, надання фінансових пільг для родин у всій країні та зроблення американської економіки конкурентноздатною у всьому світі».

Республіканці Сенату були під тиском, щоб схвалити скорочення податків перед запланованими на наступний рік проміжними виборами після того, як їм не вдалося прийняти підтримуваний Трампом план про скасування закону про медичну реформу, загально відомого як Obamacare.

Ранд Пол був єдиним республіканським законодавцем, який голосував проти законопроекту. Він сказав, що ця пропозиція надто дорога і відходить від мети Республіканської партії, якою є скасування Obamacare.

Лідер республіканської більшості Сенату Митч Макконнелл заявив: «Сьогодні ми здійснили перший крок у напрямку заміни дефектної податкової системи прийняттям відповідального фінансового бюджету, який поможе поставити федеральний уряд на шлях до досягнення балансу».

Цей законопроект збільшить на півтора трильйона доларів федеральний дефіцит протягом наступних десяти років для оплати за скорочення податків.

Демократи піддали критиці законопроект, кажучи що він приносить користі лише заможним особам, багатим корпораціям і бізнесу.

Колишній президентський кандидат сенатор Берні Сандерс заявив: «Пане президенте, це не поганий проект бюджету, це жахливий бюджет і винятково жорстокий законопроект і найнесправедливіший бюджет, будь-коли запропонований у новітній історії нашої країни».

Щодо рівня остаточних витрат для фінансування діяльності уряду у 2018 році мусять ще відбутися переговори між республіканськими та демократичними законодавцями, і Білим домом перед 8 грудня. Неспроможність досягнення угоди в цій справі може довести до тимчасового припинення праці федерального уряду.

Дивіться також: В.о. міністра охорони здоров'я про медреформу: Гроші виділятимуться не на утримання лікарень, а на лікування пацієнта

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG