Спеціальні потреби

Маккейн застеріг американців від «непродуманого, фальшивого націоналізму»


Колишній віце-президент США Джозеф Байден вручив сенатору Джону Маккейну престижну Медаль Свободи

Сенатор, у своїй промові, застеріг США від сповзання до «фальшивого націоналізму»

Республіканському сенатору вручили Медаль Свободи Національного конституційного центру Філадельфії «за життя, яке позначилося жертвуванням і служінням»

Республіканський сенатор Джон Маккейн застеріг громадян США від «непродуманого, фальшивого націоналізму», відмовляючись при цьому від американських ідеалів.

«Боятися світу, який ми організовували і очолювали протягом трьох чвертей століття, відмовлятися від ідеалів, які ми просували по всьому світу, відмовлятися від зобов'язань міжнародного лідерства заради якогось непродуманого, фальшивого націоналізму, вигаданого людьми, які скоріше будуть шукати козлів-відпущення, ніж вирішувати проблеми, - все це настільки ж непатріотично, як і прихильність до будь-яких інших вичерпаних догм минулого, які американці відправили на звалище історії», - заявив республіканець з Аризони.

Маккейн виступив з цією заявою після вручення йому Медалі свободи від Національного конституційного центру (НКЦ) у Філадельфії через кілька місяців після того, як у нього виявили агресивну форму раку мозку.

Колишній віце-президент США демократ Джозеф Байден вручив медаль своєму колишньому колезі-сенатору.

Маккейн був обраний в Конгрес в 1982 році і протягом політичної кар'єри працював як в Палаті представників, так і в Сенаті.

«Ми живемо в країні, яка побудована на ідеалах, а не на принципах права крові і права ґрунту», - заявив Маккейн.

Жоден з промовців, які виступали на церемонії у понеділок, у тому числі віце-президент Байден, не згадували чинних або колишніх державних посадовців. Однак, вони вказували на те, що існував колись дух двопартійності, називаючи конкретно дружбу Маккейна і Байдена.

«Ми часто сперечалися, інколи гаряче. Але ми вірили в патріотизм один одного і щирість наших переконань. Ми вірили в інституцію, якій ми мали привілей та честь служити», - заявив Джон Маккейн.

Дивіться також: Як австрійські вибори можуть вплинути на Україну?

Як австрійські вибори можуть вплинути на Україну? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:22 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG