Спеціальні потреби

Президент і крапка: Електоральний коледж США віддав перемогу Трампу


Ми це зробили! Дякую усім моїм прекрасним прихильникам, ми щойно офіційно виграли вибори (попри всі викривлення та неточності у ЗМІ)
Дональд Трамп

Дональд Трамп отримав необхідну кількість голосів в Електоральному коледжі США та підтвердив статус переможця виборів президента США.

Рішенню виборців (у США діє непряма система голосування - прим. ГА) передувала активна кампанія противників Трампа з метою переконати членів Електорального коледжу відмовити Траму у підтримці, яка була гарантована волевиявленням американців.

"Ми це зробили! Дякую усім моїм прекрасним прихильникам, ми щойно офіційно виграли вибори (попри всі викривлення та неточності у ЗМІ)", - заявив новообраний президент США у Twitter.

Президент Дональд Трамп! Нічого додати, окрім того, що прийшов час "Повернути Америці велич
Пол Манафорт

Загалом Трамп отримав 304 голоси в Електоральному коледжі, за мінімально необідних для перемоги 270-ти. 6-го січня результати виборів має затвердити Конгрес, у якому більшість становлять республіканці.

"Президент Дональд Трамп! Нічого додати, окрім того, що прийшов час "Повернути Америці велич!", - твітує сьогодні колишній керівник виборчої кампанії Трампа, та екс-політтехнолог екс-президента України Віктора Януковича Пол Манафорт.

Дивіться також: Економіст Андерс Аслунд з приводу націоналізації Приватбанку: "Не думаю, що є приводи для паніки"

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG