Спеціальні потреби

"Друг Путіна" Тіллерсон прихильно ставиться до ЛГБТ, що непокоїть американських консерваторів


Консерваторів непокоїть те, що Тіллерсон сприяв рівності ЛГБТ

"Щонайменше розчаруванням" назвали Рекса Тіллерсона, запропонованого Дональдом Трампом у державні секретарі США, у "Раді дослідження родини" (FRC) - консервативній американській християнській лобістській організації.

Рекс Тіллерсон, якому закидають надмірну близькість до Путіна, занепокоїв Тоні Перкінсона, очільника FRC, через позицію у питаннях ЛГБТ та абортів.

Тіллерсон, який з 2010-го по 2012-й очолював юнацьку організацію Boy Scouts of America та перебував у складі її наглядової ради, у 2013-му добився зняття заборони на прийом геїв до організації, а також на допуск геїв на позиції очільників загонів скаутів.

"Чути, що Трамп може призначити чоловіка, який не лише очолював рух, який відкрив доступ геям на позиції очільників бойскаутів, але чия компанія напряму підтримує організацію Planned Parenthood (забезпечує доступ до послуг з репродуктивного здоров'я, включно з абортами - прим. ГА) - це щонайменше розчарування. FRC надто добре знає Тіллерсона, бо роками докладала зусиль, щоб стати на перепоні його планам щодо скаутів, які і до нього потерпали від приголомшливої кількості випадків сексуальної наруги", - написав Тоні Перкінсон, голова FRC.

Найбільша ЛГБТ організація США занепокоєна, чи продовжить Тіллерсон просувати ЛГБТ рівність на міжнародному рівні, як це було за Клінтон, Керрі

Консерваторів також засмутило, що за головування Тіллерсона корпорація ExxonMobil значно покращила свій імідж, як роботодавець, який підтримує рівність на робочому місці для ЛГБТ та отримала відповідний високий рейтинг від найбільшої організації-лобіста ЛГБТ у США - Human Rights Campaign.

"Попри це, Трамп назвав Рекса "гравцем світового рівня та переговірником", але якщо Тіллерсон укладає такі угоди - відправляє долари на проведення абортів... ризикує здоров'ям хлопчиків, які перебувають під його керівництвом, щоб задобрити радикальних гомосексуальних активістів - тоді, хто знає, якого роду "дипломатію" він буде підтримувати у Державному департаменті?", - заявив Перкінсон.

Чи Трамп та Тіллерсон виступлять проти подібних Путіну диктаторів, які надихали напади на ЛГБТ осіб?
Чед Ґріффін, президент Human Rights Campaign

Прикметно, що протягом виборчої кампанії представники найбільших ЛГБТ організацій США звинувачували Трампа у гомофобії, попри його численні заяви на підтримку ЛГБТ. Вже після обрання Трамп підкреслив, що підтримана Верховним судом США шлюбна рівність (право на одностатеві одруження у країні - прим. ГА) є законом.

Зокрема Human Rights Campaign висловила застереження з приводу Тіллерсона.

"Чи Трамп та Тіллерсон виступлять проти подібних Путіну диктаторів, які надихали напади на ЛГБТ осіб?", - йшлося у нещодавній заяві президента організації Чеда Ґріффіна.

Він також відзначив важливість того, чи Держдеп "продовжить зусилля США на просуванння рівності (у сенсі рівних прав для представників ЛГБТ - прим. ГА) через закордонну політику США".

Дивіться також: Яким чином Дональд Трамп планує поєднувати свій бізнес по всьому світі з президентством

Яким чином Дональд Трамп планує поєднувати свій бізнес по всьому світі з президентством. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG