Спеціальні потреби

Москва втрутилась у вибори у США? Ось що відповідають прихильники Трампа


Називаючи Росію джерелом зламу ДНК та листування Подести, демократи використовують цей нічим не підтверджений зв'язок, щоб затикати опонентів
Гарланн Гілл, Демократи за Трампа

До Палаті представників внесено законопроект про створення комісії для розслідування хакерських атак на електронну пошту Демократичного національного комітету. Конгресмен - демократи Ерік Сволвел і Еладжа Камінгс внесли законопроект про «Захист нашої демократії».

Відповідно до нього повинна бути створена незалежна, двопартійна комісія для вивчення даних розвідувальних агенцій про те, що Росія стояла за хакерськими атаками на електронне листування Демократичного національного комітету (скорочуємо, як ДНК у тексті - прим. ГА) і керівника кампанії Клінтон Джона Подести.

У відповідності з законопроектом, ця комісія протягом 18 місяців повинна розробити рекомендації для Конгресу про дії для захисту політичних організацій і громадян США.

Сенатор Ліндсі Грем, який разом в Джоном Маккейном, планує в січні відвідати Україну, в інтерв'ю CNN заявив, що він вірить, що Росія втрутилася в американські вибори

Дональд Трамп продовжує заперечувати, що Москва прічетна до цієї та інших хакерських атак. В інтерв'ю журналу «Тайм» він заявив, що просто в це не вірить.

Його думка розходиться з висновком 17 розвідувальних агенцій США. «Це як заперечувати те, що сонце сідає на Заході», - так охарактеризував це твердження Трампа Ерік Свовел, один з авторів цього законопроекту в інтерв'ю CNN. За словами іншого учасника, Еладжі Камінгс, існують незліченні докази того, що Росія втручалася в президентські вибори в США.

Логіку сторони Трампа у цій ситуації у четвер у Twitter представив Гарланн Гілл, американський політичний консультант, який створив коаліцію "Демократи за Трампа", після того, як Берні Сандерс програв Гілларі Клінтон у боротьбі за номінацію від Демократичної партії.

"Називаючи Росію джерелом зламу ДНК та листування Подести, демократи використовують цей нічим не підтверджений зв'язок, щоб затикати опонентів. ЗМІ розкрутили цю брехню про Росію, а демократи пішли ще далі - вони вже видумують, що росіяни і машини для голосування "хакнули". Якщо були докази, що росіяни втручались у вибори та підривали нашу демократію, то чому Обама не розповів про це детально?", - писав Гілл.

Грем пообіцяв, що буде переслідувати Росію, як тільки може, і що Путін повинен заплатити за свої дії

"Розвідка США надала 0 подробиць, лише заявила, що злам систем "мав усі ознаки методів та мотивацій, які характерні для зусиль спрямованих Росією". Хто не вірить подивіться на текст їх заяви. Чому це важливо? Бо здається, що президент Обама використав силу уряду США, щоб захистити кандидата у президенти від своєї партії", - відзначив Гарланн Гілл у серії твітів.

Між тим сенатор Ліндсі Грем, який разом в Джоном Маккейном, планує в січні відвідати Україну, в інтерв'ю CNN заявив, що він вірить, що Росія втрутилася в американські вибори і буде просувати подібне розслідування в Сенаті.

На його думку, Трамп повинен жорстко розмовляти з Росією, яка, як він вважає, «є однією з дестабілізуючих сил на світовій сцені». Грем пообіцяв, що буде переслідувати Росію, як тільки може, і що Путін повинен заплатити за свої дії.

Дивіться також: Підтримка НАТО для України залишатиметься непохитною - Столтенберґ

Підтримка НАТО для України залишатиметься непохитною - Столтенберґ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

 • 16x9 Image

  Тетяна Ворожко

  Головна виконавча редакторка Української служби Голосу Америки, журналістка. Висвітлюю політику, відносини України-США, соціальні питання, але найбільш люблю розповісти гарну людську історію. Роблю включення із місця подій, записую інтерв’ю, пишу аналітичні статті, запускаю нові проєкти. Авторка двох книг та двох документальних фільмів. 

 • 16x9 Image

  Олексій Кузьменко

  Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

 • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

  Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG