Спеціальні потреби

Москва втрутилась у вибори у США? Ось що відповідають прихильники Трампа


Називаючи Росію джерелом зламу ДНК та листування Подести, демократи використовують цей нічим не підтверджений зв'язок, щоб затикати опонентів
Гарланн Гілл, Демократи за Трампа

До Палаті представників внесено законопроект про створення комісії для розслідування хакерських атак на електронну пошту Демократичного національного комітету. Конгресмен - демократи Ерік Сволвел і Еладжа Камінгс внесли законопроект про «Захист нашої демократії».

Відповідно до нього повинна бути створена незалежна, двопартійна комісія для вивчення даних розвідувальних агенцій про те, що Росія стояла за хакерськими атаками на електронне листування Демократичного національного комітету (скорочуємо, як ДНК у тексті - прим. ГА) і керівника кампанії Клінтон Джона Подести.

У відповідності з законопроектом, ця комісія протягом 18 місяців повинна розробити рекомендації для Конгресу про дії для захисту політичних організацій і громадян США.

Сенатор Ліндсі Грем, який разом в Джоном Маккейном, планує в січні відвідати Україну, в інтерв'ю CNN заявив, що він вірить, що Росія втрутилася в американські вибори

Дональд Трамп продовжує заперечувати, що Москва прічетна до цієї та інших хакерських атак. В інтерв'ю журналу «Тайм» він заявив, що просто в це не вірить.

Його думка розходиться з висновком 17 розвідувальних агенцій США. «Це як заперечувати те, що сонце сідає на Заході», - так охарактеризував це твердження Трампа Ерік Свовел, один з авторів цього законопроекту в інтерв'ю CNN. За словами іншого учасника, Еладжі Камінгс, існують незліченні докази того, що Росія втручалася в президентські вибори в США.

Логіку сторони Трампа у цій ситуації у четвер у Twitter представив Гарланн Гілл, американський політичний консультант, який створив коаліцію "Демократи за Трампа", після того, як Берні Сандерс програв Гілларі Клінтон у боротьбі за номінацію від Демократичної партії.

"Називаючи Росію джерелом зламу ДНК та листування Подести, демократи використовують цей нічим не підтверджений зв'язок, щоб затикати опонентів. ЗМІ розкрутили цю брехню про Росію, а демократи пішли ще далі - вони вже видумують, що росіяни і машини для голосування "хакнули". Якщо були докази, що росіяни втручались у вибори та підривали нашу демократію, то чому Обама не розповів про це детально?", - писав Гілл.

Грем пообіцяв, що буде переслідувати Росію, як тільки може, і що Путін повинен заплатити за свої дії

"Розвідка США надала 0 подробиць, лише заявила, що злам систем "мав усі ознаки методів та мотивацій, які характерні для зусиль спрямованих Росією". Хто не вірить подивіться на текст їх заяви. Чому це важливо? Бо здається, що президент Обама використав силу уряду США, щоб захистити кандидата у президенти від своєї партії", - відзначив Гарланн Гілл у серії твітів.

Між тим сенатор Ліндсі Грем, який разом в Джоном Маккейном, планує в січні відвідати Україну, в інтерв'ю CNN заявив, що він вірить, що Росія втрутилася в американські вибори і буде просувати подібне розслідування в Сенаті.

На його думку, Трамп повинен жорстко розмовляти з Росією, яка, як він вважає, «є однією з дестабілізуючих сил на світовій сцені». Грем пообіцяв, що буде переслідувати Росію, як тільки може, і що Путін повинен заплатити за свої дії.

Дивіться також: Підтримка НАТО для України залишатиметься непохитною - Столтенберґ

Підтримка НАТО для України залишатиметься непохитною - Столтенберґ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.
  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG