Спеціальні потреби

"Схоже на Хунту" - відставні генерали обрані Трампом зачепили директора Human Rights Watch


Трамп поруч із генералом Джеймсом Маттісом, який може стати міністром оборони США
Трамп поруч із генералом Джеймсом Маттісом, який може стати міністром оборони США
50% американців прихильно ставляться до новообраного президента США

Через значну кількість колишніх військових, склад майбутньої адміністрації Дональда Трампа, нагадує військову хунту. Про це у Twitter заявив викнавчий директор впливової міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch Кеннет Рот.

"З усіма цими генералами, кабінет Трампа починає скидатись на військову хунту ", - твітує у середу Рот.

Приводом для заяви стала інформація про те, що Трамп обрав відставного генерала-морпіха Джона Келлі майбутнім керівником Міністерства національної безпеки США.

Келлі неодноразово висловлювався за посилення кордону США із Мексикою, воював в Іраку та був заступником міністрів оборони США.

З усіма цими генералами, кабінет Трампа починає скидатись на військову хунту
Кеннет Рот, Human Rights Watch

Келлі стає вже 3-м відставним генералом у складі ймовірної адміністрації Трампа. Відомо, що новообраний президент США хоче бачити міністром оборони генерала Джеймса Маттіса, а радником із національної безпеки - генерала Флінна. Шанси отримати посаду державного секретаря у Трампма має колишній керівник ЦРУ Генерал Петреус.

Твіт Кенна Рота викликав обурення ряду користувачів Twitter.

"Це відставні генерали... важливий момент про який ти вирішив забути", - вказує Роту твіттерянин.

ЗМІ повідомили про те, що "економічний оптимізм" у США досяг максимуму за 10 років після обрання президентом Трампа

"Це буквально копіпаста твіта іншої людини. Не спрацювало тоді і зараз не спрацює просто ідіотизм", - пише інший користувач.

"То на думку Кенна Рота, робота в уряді після відставки із служби перетворює людину на диктатора. Яка зневага до жінок та чоловіків, які служили країні", - йдеться в іншому зауваженні.

На фоні значної критики спрямованої на Трампа з боку ліберальних ЗМІ та оглядачів, видання Bloomberg Politics у середу оприлюднило дані про те, що 50% американців прихильно ставляться до новообраного президента США.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що "економічний оптимізм" у США досяг максимуму за 10 років після обрання президентом Трампа.

Дивіться також: Америка після виборів: У Нью-Йорку активісти вимагають перерахунку голосів а Трамп закінчує визначатися з адміністрацією

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG