Спеціальні потреби

"Народний" Трамп: Як новообраний президент США бився, співав та отримав погрозу прочухана на $8 млрд


Трамп в аеропорту LaGuardia, Нью-Йорк.
Трамп в аеропорту LaGuardia, Нью-Йорк.
Наполеон, Олександр Великий, Дональд Трамп - всі ми з одного тіста зроблені!
Трамп у рекламі Pizza Hut

Новообраний президент США Дональд Трамп протягом значної частини свого життя перебував у центрі суспільної уваги. Мільярдер, будівельник та власник казино, готелів та хмарочосів, конкурсів краси, ведучий популярого телевізійного шоу, частий гість телевізійних студій та спортивних подій Трамп завжди шукав суспільної уваги та знаходив її.

Трамп-політик зміг досягнути вершини політичного Олімпу США багато у чому і завдяки тому, що чимало американців знали його протягом багатьох десятиріч з власних телеекранів. Цей багаж і обумовлює те, чому Трампа його прихильники, не кривлячи душею, називають "народним мільярдером" (America's blue collar billionaire - прим. ГА)

Сторінка ClassicDonald в Instagram колекціонує вінтажні прояви новообраного президента США.

Трампу закидають, що його принципи, як вітряк, змінюються залежно від кон'юнктури, але сам він ще у 1988-му році говорив про необхідність створення системи захисту американських бізнесів від інознемних компаній, які мають змогу завалювати американський ринок товарами закордонного виробництва. Тоді ж він говорив, що військові союзники США мають робити співмірний внесок у свою оборону.

"Наполеон, Олександр Великий, Дональд Трамп - всі ми з одного тіста зроблені!", - каже Трамп у бородатому рекламному ролику Pizza Hut.

Трамп не стидається самоіронії, і любить увагу до власної зачіски.

Складна робота. Треба бути ретельним, розумним та уважним до людей. Це важка робота
Трамп, попрацювавши у власному готелі

2011-й в передачі Опри Вінфрі показали, як Трамп виконував роботу власних співробітників в готелі у Чикаго.

"Спробував 4 види робіт, якими ніколи не займався. Складна робота. Треба бути ретельним, розумним та уважним до людей. Це важка робота", - розповів про досвід Трамп.

Американський футбол - народний спорт у США. Ось 46-річний Трамп легко закидує м'яча у вузеньку ціль із відстані.

"Сам не розумію, як це вдалось. Хто сказав, що вдача це не фактор у футболі?", - відповів тоді Трамп, як це йому вдалось.

Свою фізичну форму та азарт до пустощів майбутній президент США підтвердив у 2011-му році на спортивно-розважальному шоу Wrestlemania вже у поважному 65-річному віці, коли жартома побився із мільйонером Стівеном Макмагоном, провівши непоганий кидок із добиванням.

Мені байдуже, скільки у тебе грошей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, чи 8 мільярдів доларів. Якщо ти мене роздратуєш, я наваляю тобі по задньому місцю на 8 мільярдів!
Рестлер Стів Остін до Трампа

Тоді ж Трамп отримав мовного прочухана від одного із зіркових реслерів Стівена Остіна.

"Не дратуй мене, бо якщо роздратуєш мене - я тобі по задньому місцю надаю", - звернувся до Трампа Остін.

"Я тебе дослідив і мені байдуже, скільки у тебе грошей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, чи 8 мільярдів доларів. Якщо ти мене роздратуєш, я наваляю тобі по задньому місцю на 8 мільярдів! ", - також розповів Остін Трампу.

Звинувачення у расизмі на адресу Трампа були лейтмотивом минулої президентської кампанії. У Трампа відповідають - такі звинувачення стали лунати лише, коли він пішов у президенти.

ClassicDonald підібрали фото мільярдера з лідерами руху за громадянські права афроамериканців та знаменитостями, супроводжуючи їх - іронічно - закидами, що Трамп таки расист.

Окремий прошарок іміджу Трампа це звісно ж розкіш.

20-го лютого 2017-го року Трамп має бути інавгурований 45-м президентом США.

На цей випадок теж знайшлося фото.

"Ось так Рейґан передав Трампу силу переможця", - жартують в Instagram щодо старого фото рукостискання Дональда та Рональда.

Дивіться також: Американці очікують від Трампа виконання його передвиборчих обіцянок - перешкодити експорту робочих місць за кородон

XS
SM
MD
LG