Спеціальні потреби

Через Берлін обрання Трампа президентом названо "порятунком" для США


Читаючи про, як видається, ісламістський теракт у Берліні, ловлю себе на думці про те, наскільки близькі ми були до того, щоб повторити помилки наших європейських союзників
Конгресмен Джефф Данкан

Лише обрання президентом США Дональда Трампа врятувало Америку від напливу біженців із найнебезпечніших регіонів світу. Про це у вівторок заявив конгресмен-республіканець Джефф Данкан, який у ході виборчої кампанії США із захватом привітав публікацію сайтом Wikileaks незаконно отриманого листування демократичних партійних функціонерів.

"Читаючи про, як видається, ісламістський теракт у Берліні, ловлю себе на думці про те, наскільки близькі ми були до того, щоб повторити помилки наших європейських союзників. Гілларі Клінтон балотувалась з обіцянкою пустити у США більше біженців із найнебезпечніших регіонів світу. Біженців, яких не можна цілком перевірити на предмет безпеки", - відзначив у Facebook Данкан.

"Лише обрання Дональда Трампа врятувало нас від цієї реальності", - заявив законодавець.

У ході виборчої кампанії Дональд Трамп заявляв, що не допустить прибуття до США біженців із Сирії, закликав до тимчасової заборони на в'їзд до США осіб із країн, які потерпають від тероризму та пропонував запровадити ідеологічні тести для мігрантів у США, які б засвідчили їх відданість американським цінностям.

Сьогодні відбулись теракти у Туреччині, Швейцарії та Німеччині - а буде ще гірше. Цивілізований світ має змінити спосіб мислення!
Трамп після теракту у Берліні

Після трагедії у Берліні, Трамп заявив про намір знищити тероризм разом із "закоханими у свободу союзниками" та звернув увагу на те, що ісламісти повсякчас вбивають християн.

"Сьогодні відбулись теракти у Туреччині, Швейцарії та Німеччині - а буде ще гірше. Цивілізований світ має змінити спосіб мислення!", - також твітував Дональд Трамп.

Німеччина потерпає від масових нападів на власний народ з богу мігрантів, яким дозволили прибути до країни
Трамп у січні 2016-го

Минулого року після повідомлень про масові випадки сексуального насильства проти жінок у німецькому місті Кельн з боку натовпів чоловіків-іноземців, Трамп навав це наслідком допуску до Німеччини значної кількості мігрантів.

"Німеччина потерпає від масових нападів на власний народ з боку мігрантів, яким дозволили прибути до країни. Новий Рік став катастрофою. Замисліться!", - писав тоді Трамп.

Республіканець Данкан у своєму дописі на Facebook відзначив, повторюючи гасла кампанії Трампа, що головним завданням уряду США є безпека власних громадян.

Я співчуваю тим, хто страждає у Сирії. Я власне відвідав табори біженців та особисто бачив ситуацію. Але ми забов'язані спочатку захистити наших власних громадян
Конгресмен Джефф Данкан

ут не місце для суперечок між партіями. Ми маємо вчитись із помилок наших союзників та вдатись до кроків необхідних, щоб убезпечити Америку. Я співчуваю тим, хто страждає у Сирії. Я власне відвідав табори біженців та особисто бачив ситуацію. Але ми забов'язані спочатку захистити наших власних громадян. Ми не здатні будемо захистити решту світу, якщо будемо втягнуті у війну всередині власної країни", - відзначив політик.

Дивіться також: Економіст Андерс Аслунд з приводу націоналізації Приватбанку: "Не думаю, що є приводи для паніки"

XS
SM
MD
LG