Спеціальні потреби

Думки українців про приєднання до Митного союзу


Віктор Янукович допускає можливість вступу України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Про це президент України заявив під час чергового недавнього візиту до Москви. За словами Януковича, необхідні для цього зміни до Конституції можна внести рішенням Верховної Ради або на референдумі.

Натомість ще недавно, на сесії ПАРЄ у квітні цього року, український президент називав приєднання України до Митного союзу неможливим. Глава держави посилався на те, що такий крок перекреслив би перспективу створення зони вільної торгівлі України з Євросоюзом.

На нашому сайті та на вулицях Києва ми запитали, чи підтримуєте Ви ідею входження України в Митний союз у рамках Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Дивіться результати опитування та залишайте свої коментарі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG