Спеціальні потреби

Думки українців про використання владою силових структур


В Україні все частіше лунають повідомлення про тиск з боку уряду на українських активістів та журналістів. Зокрема, у п’ятницю серед іншого повідомили про проведення обшуку у квартирі координатора Вінницької правозахисної групи Дмитра Гройсмана. Обшуки проводять на підставі звинувачення у розповсюдженні порнографії.

Водночас, як відомо, у четвер організація розмістила на своєму веб-сайті заяву з приводу адміністративного арешту активістів львівської громадської організації «Вартові закону». Остання відома своєю боротьбою зі зловживаннями місцевої влади у сфері комунального обслуговування населення та спротивом порушенням прав людини з боку органів прокуратури та міліції.

У Києві і на нашому сайті у рамках щотижневого опитування ми запитали, чи вважаєте Ви, що українська влада використовує силові структури для тиску на громадcьких активістів, медіа та опозицію.

Дивіться відео з результатами опитування і додавайте свої коментарі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG