Спеціальні потреби

Похорон Марґарет Тетчер відбудеться 17 квітня


У Великобританії повідомлено, що похорон колишнього британського прем’єр-міністра Марґарет Тетчер відбудеться наступної середи, 17 квітня.

У заяві уряду сказано, що похоронна церемонія відбудеться у Соборі святого Павла з військовою почесною вартою. Це на один рівень нижча церемонія від державного похорону, згідно з бажанням родини. Опісля відбудеться приватна кремація тлінних останків.

Колишня прем’єр-міністр Великобританії померла в понеділок у віці 87 років після інсульту. Відверта Тетчер привела Консервативну партію до трьох виборчих перемог між 1979 і 1990 роками. Це найдовший безперервний період перебування на посаді від початку XIX століття.

Президент Барак Обама та інші світові лідери віддали належне пані Тетчер, яку в той час називали «Залізною лейді» за її особисту й політичну рішучість.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG