Спеціальні потреби

Черговий раунд переговорів щодо ядерної програми Ірану пройде в Казахстані


Верховний представник ЄС з питань спільної зовнішньої та безпекової політики Кетрін Ештон висловила сподівання на досягнення «конкретного прогресу» у новому раунді переговорів з Іраном щодо його спірної ядерної програми.

У вівторок представники Ірану та Європейського Союзу повідомили, що черговий раунд переговорів пройде 26 лютого у Казахстані.

Попередній раунд переговорів Тегерана з так званою контактної групою міжнародних посередників, до складу якої входять Сполучені Штати, Франція, Росія, Китай, Великобританія і Німеччина, відбувся у червні. Проте сторони відмовилися піти на поступки і переговори провалилися.

Деякі країни Заходу, включно з США, вважають, що Іран приховує програму виготовлення ядерної зброї. Тегеран твердить, що його ядерна програма має виключно мирні цілі.

Рада Безпеки Об’єднаних Націй вимагає, щоб Іран припинив всю діяльність, пов’язану зі збагаченням урану, і відкрив інспекторам ООН доступ до його ядерних об’єктів.
  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG