Спеціальні потреби

Уряд Таїланду продовжив надзвичайний стан у деяких провінціях


Уряд Таїланду продовжив надзвичайний стан у деяких провінціях
Уряд Таїланду продовжив надзвичайний стан у деяких провінціях

Таїланд продовжив режим надзвичайного стану по всій країні, посилаючись на занепокоєння тим, що антиурядові елементи можуть спровокувати ще більше таких кровопролитних протестів, які відбулися у березні.

Урядові представники повідомили, що надзвичайний стан продовжено ще на 3 місяці у 18 з 76 тайських провінцій і в Банкоку, але, що цей режим буде скасований у 5 інших провінціях.

Згідно з цим, будуть обмежені деякі громадські свободи, дозволена цензура і полегшена можливість застосування військових сил для втримання спокою в країні. Внаслідок боїв між тайськими збройними силами і антиурядовим рухом «червоні сорочки» - а також чисельних протестів впродовж 10 тижневої окупації опозицією центральної частини Банкоку - згинуло 90 людей, а щонайменше 1 900 зазнали поранень.

19 травня військові сили вчинили рейд і розігнали табір «червоних сорочок».

Прем’єр-міністр Абхисіт Ветчачіва звинувачує у неспокої екстремістів, які напали на тайські підрозділи. Втім він пообіцяв, що не втручатиметься у незалежне розслідування військових дій пов’язаних із придушення протестів у Таїланді.

XS
SM
MD
LG